Kültür Sanat

Sadakatsiz Dizisinde flaş ayrılık!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz Dizisi gündem olmaya devam ediyor. Dizide Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’in ise birkaç bölüm sonra rol gereği ölerek diziye veda edeceği iddia edildi.

Her hafta sevenlerini ekranlara kilitleyen Sadakatsiz dizisi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Posta’nın haberine göre Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster’da ‘Derin’ karakterinin uyarlandığı ‘Kate’ karakteri ölerek diziye veda ediyor. Bu nedenle Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’in de diziden ayrılacağı iddia edildi.

3 bölüm sonra diziye veda edeceği konuşulan Melis Sezen’in durumu hakkında ise dizi ekibinden veya kanaldan bir açıklama gelmedi.

Sadakatsiz Son Bölümde Olanlar

Sadakatsiz 27 Ocak Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Ali’nin aldığı karar Asya ile Volkan için yepyeni bir sınav haline gelmiştir. Ancak Asya oğlu için en doğru adımları atmaya karalıdır. Derin’in planları Volkan’la arasındaki iplerin gerilmesine sebep olurken, Volkan’ın çözmesi gereken bambaşka sorunlar ortaya çıkar. Ali’nin içine düştüğü çıkmaz büyürken, oğluna yardımcı olmak isteyen Asya beklenmedik bir durumla karşılaşmıştır.