Kültür Sanat

Sadakatsiz dizisi son bölümde olanlar sosyal medyayı salladı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un rol aldığı Sadakatsiz dizisi gündemden düşmüyor. Son bölümde yaşanan olaylar üzerine onlarca sosyal medya kullanıcısı, dizi hakkında paylaşım yaptılar. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak ediliyor Peki, Sadakatsiz 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Sadakatsiz dizisinin geçtiğimiz Çarşamba 12. Bölümü yayınlandı. Yayınlanan son bölümde Derin, Volkan’ın ofisinde sakladığı cep telefonunu buldu. Asya’nın yıllar önce başına gelen olayı yaşayan Derin yaşadıkları karşısında şok olurken, izleyiciler sevince boğuldu. Dizinin bitişinin ardından onlarca sosyal medya kullanıcısı, dizi hakkında paylaşım yaptılar.

Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz 30 Aralık Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Asya’ya saldıran kişinin kim olduğu ortaya çıktı.
Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır.

Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir. Derin’in korktuğu başına gelecek midir? Volkan’ın gizli kullandığı telefonda neler var? Derin, bu duruma nasıl tepki verecek? Yoksa Asya’nın başına gelenler Derin’in de mi başına gelecek?

Sadakatsiz 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D resmi sitesi üzerinden henüz Sadakatsiz dizisi 13. Bölüm fragmanı yayınlanmadı.