Magazin

Rus sporcu Natalya Kuznetsova şoka soktu!

28 yaşındaki genç Rus sporcu Natalya Kuznetsova, kaslı vücuduyla görenleri hayrete düşürüyor. Dünya vücut geliştirme şampiyonlukları da bulununan Kuznetsova,1.70 boyunda ve tam 102 kilo.

15 yaşında Zabaykalsky Krayı bölgesinin şampiyonu olan aşırı kaslı vücuduyla erkeklere taş çıkartan Natalya’nın açıklamaları da vücudu kadar çarpıcı.

Şu anda 28 yaşında olan Rus dünya şampiyonu vücut geliştiricisi Nataliya Kuznetsova, on yıl önce tanıştığı 42 yaşındaki kocası Yusif Eyvazov’da ile ilgili, “Kocamın pazıları benimkinden küçük olabilir. Onun daha küçük pazıya sahip olması umurumda değil, önemli olan ‘karşılıklı sevgi ve destektir” dedi.

ÜRKEK BİR FARE GİBİYDİM

Moskova’da yaşayan Natalya Kuznetsova, kadınlara kendilerine güvenmelerini öğütlüyor. Spor yapmaya başlamadan önce ‘ürkek küçük bir fare’ olduğunu da ekliyor. Spor yaparken kaslı vücudunu Instagram hesabından hayranlarıyla paylaşmaktan geri durmuyor. Paylaşımlarına beğeni yağan Kuznetsova’nın erkek arkadaşı ise kendi kaslarının yanında çok ufak kaldığını söylüyor.

Bir cevap yazın