GündemMagazin

Rasim Öztekin’in sağlık durumu hakkında flaş gelişme!

Kalp krizi geçirdiği öğrenilen usta oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin sosyal medya hesabından babası için acil kan arandığını duyurmuştu.

KANA İHTİYAÇ DUYDULAR

62 yaşındaki tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin Pazar günü öğle saatlerinde kalp krizi geçirmişti. Hastanede tedavi altına alınan Öztekin’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtilmişti.

Bu gelişmenin ardından usta oyuncu için kana ihtiyaç duyulduğu açıklandı. Öztekin kızı Pelin Öztekin sosyal medya hesaplarından, Babam Rasim Öztekin için 0RH(-) kana ihtiyaç vardı. Acil bir durumda Kadıköy Siyami Ersek Hastanesi’ne gelebilecek kan bağışçıları benimle iletişime geçerse sevinirim” mesajı paylaştı.

“DUALARINIZ BABAMLA OLSUN”

Usta oyuncuya kan vermek için çok sayıda kişi hastaneye başvurdu. Sosyal medyadan yeni bir açıklama yapan kızı Pelin Öztekin de “Şu an için kana ihtiyaç kalmadı. Duyarlılığınız için teşekkür ederim. Dualarınız babamla olsun” ifadelerini kullandı.

RASİM ÖZTEKİN’İN EŞİNDEN AÇIKLAMA

Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımla usta sanatçının son durumunu açıkladı. Esra Kazancıbaşı Öztekin paylaşımında, “Sevdiğim adam, hayattaki en iyi dostum, sırdaşım, tontişim, Rasim’im
bugün kalple ilgili ciddi bir rahatsızlık yaşadı. Anjiyo oldu, tıkalı kalp damarına müdahale edildi. Şimdi yoğun bakımda tedavi görüyor” ifadelerini kullandı.