Genel

QNB Finansbank’tan tek SMS mesajı ile 30 bin TL Kredi!

QNB Finansbank yeni bir kredi kampanyası yaptı. Tek SMS mesajı ile 36 aya varan vadelerle 30 Bin TL’ye kadar kredi veriyor. Kredi başvurunuz onaylandığında, onaylanan kredi miktarı direk belirttiğiniz hesaba yatıyor. Bu şekilde şubelere gitmeye gerek kalmıyor. Peki, Finansbank hangi şartlarda nakit kredi veriyor? İstenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

30 BİN TL NAKİT KREDİ

2020 yılsonu yaklaşırken QNB Finansbank kendi müşterilerine ve banka müşterisi olmayanlara farklı ödeme koşulları ile kredi kampanyaları düzenledi. Bunlardan bir tanesi ise, üst sınırı 30.000 Lira olmak üzere, tek SMS mesajı ile 36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabileceğiniz KrediGO…

KrediGO sayesinde hangi bankanın müşterisi olursanız olun tek tıkla ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir, başvuru sonucunuzu en kısa sürede görebilirsiniz. Üstelik QNB Finansbank müşterisiyseniz başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

KrediGO uygulamasını Android cihazlarınızda Google Play / Play Store’u kullanarak Apple cihazlarınızda ise App Store aracılığıyla indirebilirsiniz.

KREDİGO BAŞVURU KOŞULLARI

QNB Finansbank müşterisiyseniz kredi başvurunuz onay aldığı takdirde kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’ni ziyaret ederek kredinizi alabilirsiniz.

Faiz oranları, müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik gösterebilir. Peki, Finansbank’ta başka ne tür krediler var? İşte detaylar…

BİREYSEL KREDİ ÇEŞİTLERİ

Bireysel kredi çeşitlerinde ise müşterilerine 8 farklı kredi seçeneği sunuluyor. İhtiyaç Kredisi, KrediGO, Borç Transferi Kredisi, Erasmus+ Master Kredisi, Hazır Kredi, Ek Hesap, Kredi Hesaplama Aracı ve Mağaza İçi Kredisi imkanları sunuluyor.

BORÇLARINIZI BİRLEŞTİRİN, ÖDEMELERİ KOLAYLAŞTIRIN

Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen online başvuru için aşağıda belirtilen resimdeki ‘’Başvur’’ butonunu tıklayınız

Borç Transferi Kredisi Koşulları

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilirsiniz.

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.

Diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır.

Kredi kartı borçları için yapılacak transferlerde ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılacak transferlerde müşterinin mutlaka diğer bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilememektedir.

Diğer tüm kredi seçeneklerini incelemek ve hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ