Magazin

Pucca’dan Ece Erken’e zehir zemberek sözler!

Kitap yazarı ve sosyal medya fenomeni Pucca, Alişan ile ilgili paylaşımda bulunması üzerine kendini eleştiren ve Ece Erken'e ait olduğu iddia edilen magazin sayfasında hakkında yazılanlara ateş püskürdü. Pucca, Ece Erken'e "Sen hayatımda gördüğüm en bomboş en salak kişisin" dedi.

Pucca isimli sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, Alişan için Twitter’da “Fark ettiniz mi birkaç haftadır Alişan sormadıkları halde ‘Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum, ölüyorum’ türü demeç vermedi” demişti.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Bu paylaşımından dolayı tepki çeken Işık, kendisini eleştiren bir magazin sayfasının arasının kötü olduğu Ece Erken’e ait olduğunu ileri sürerek ağza alınmayacak ifadeler kullandı. Işık’a Ece Erken’den de cevap gecikmedi.

“SENDEN İNANILMAZ SIKILDIM”

Sivri diliyle tanınan Pucca, Twitter hesabından Ece Erken’i hedef alarak şunları söyledi: “Ece’ye bak ya gitmiş işsizlikten kendine magazin sayfası açıp, ona sallayan kim varsa saldırıyor. Öf dua et iyi kalpli bir kızım. En önemlisi senden inanılmaz sıkıldım yeter ya. Ha gayret bu sayede eski kankiton (Alişan) belki barışır seninle, dua edersin bana.”

“DONUMDA SALLARIM SİZİ”

“Ece sen hayatımda gördüğüm en bomboş bak açık açık söylüyorum en salak kişisin. Bu yaşına kadar nasıl yaşadın şok içindeyim. Beni tehdit ettirdiğin yeni yetme mafya sevgiline söyle donumda sallarım sizi.”Kısa bir süre önce evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan ilişkisini bitiren Erken’in yeni sevgilisinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

“UZAKTAN YAKINDAN ALAKAM YOKTUR”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Pucca’ya dava açacağını söyleyen Ece Erken, “Takipte olduğum bu sayfayla gönderilerini beğenme dışında uzaktan yakından alakam yoktur. Bunu söyleyen buna inanan ahmaktır” dedi.