Editörün SeçtikleriEkonomi

Promosyonda Rekor Kırıldı! Tek Seferde 27 Bin TL Yatırılacak!

Bankalarda promosyon yarışı kızıştı. Maaş hesaplarının taşınmasıyla verilen promosyon ödemesinde rekor kırıldı. Malatya’da Yeşilyurt Belediyesi personellerinin hesabına tek seferde 27 bin 50 TL banka promosyonu yatırılacağı öğrenildi.

Bankalarla maaş hesaplarının taşınmasına yönelik yapılan anlaşmalar kapsamında verilen promosyon ücretlerinde rekor kırıldı. Malatya’da Yeşilyurt Belediyesi’nde görev yapan toplam bin 30 personelin maaşlarının yatırılacağı banka ve personele ödenecek promosyon miktarının belirlenmesi amacıyla yapılan ihale tamamlandı. Buna göre 2022-2027 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması sonrasında belediye personellerine tek seferde 27 bin 50 TL. Banka promosyonu ödenmesine dair anlaşmada ihale sözleşmesinde yer aldı.

İlk Maaşta Hesaplara Yatırılacak

Belediye personellerinin yüzünü güldürecek maaş promosyon ihale sürecinin tamamlanmasında büyük bir emek sarf eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, banka promosyonunun ilk maaşta personellerin hesabına yatırılacağının müjdesini verdi.

Tek Seferde 27 Bin 50 TL Yatırılacak

Çınar, “Her biri bizim ayrı bir değer ve kıymet taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. Hizmet-İş ile Bem-Bir Sen işyeri temsilcilerinin de yer aldığı ihale komisyonu, banka temsilcileri ile toplanarak, 2022-2027 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması için ihaleyi gerçekleştirdiler.

“Bu Zamana Kadar Ki En Yüksek Promosyon”

Belediye personeline ekonomik destek sağlamayı hedefleyen anlaşmanın en önemli konusu hiç şüphesiz; personellerimize verilecek olan promosyon bedeli olmuştur. Yapılan ihale neticesinde beş yıllık maaş ihalesini kazanan banka tarafından tek seferde personellerimizin hesabına 27 bin 50 TL. yatırılacaktır. Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. Bütün çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.