Gündem

Prof. Dr. Burak Erdamar yaşamını yitirdi!

Özel bir hastanenin kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Burak Erdamar, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Erdamar'ın evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Şişli’de özel bir hastanede görevli kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Burak Erdamar, geçirdiği motosiklet kazası sonucunda hayatını kaybetti. Erdamar, kullandığı motosikletin arıza yapması sonucu park halindeki kamyonete çarptı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Erdamar, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay, Piyalepaşa Bulvarı Mecidiyeköy yönünde meydana geldi. İddiaya göre, özel bir hastanede kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı olarak çalışan Prof. Dr. Burak Erdamar, kullandığı motosikletle seyir halindeyken, arıza nedeniyle yolun kenarında park halinde duran bir kamyonete arkadan çarptı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Ağır yaralanan Prof. Dr. Erdamar, kamyonet sürücüsünün haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenilen Prof. Dr. Burak Erdamar, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.