banner123

Yerel seçime doğru

MANİSA (AA) - Cumhur İttifakı'nın Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, vatandaşları yaşadıkları yerde huzurlu ve mutlu yaşatabilmeyi amaçladıklarını belirtti. Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya...

POLİTİKA 12.02.2019, 17:34
Yerel seçime doğru

MANİSA (AA) - Cumhur İttifakı'nın Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, vatandaşları yaşadıkları yerde huzurlu ve mutlu yaşatabilmeyi amaçladıklarını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Ergün, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek'i ve Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifini ziyaret etti.

Ziyaretlerde 31 Mart yerel seçimleri için destek isteyen Ergün, oda üyeleri, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Manisa'yı daha ileri taşımak istediklerini belirtti.

Manisa'da 2 dönem belediye başkanlığı yaptığını anımsatan Ergün, "Cumhur İttifakı adayı olarak MHP'nin 3'üncü kez aday göstermesi açısından adımız açıklandı. 10 yılı geride bıraktık. Vatandaşlarımız bu hizmetlerde bizi takdir ederse bir 5 sene daha hizmet etmeye çalışacağız. Bu süreç içinde yaptığımız hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıp paylaşma imkanı bulacağız." ifadelerini kullandı.

Ergün, kentin uzun yıllardır devam eden sorunlarını çözeceğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"200'ün üzerindeki mahallenin alt yapısıyla tamamlanmasının mutluluğu içindeyiz. Burada tek amaç, vatandaşlarımızı yaşadıkları il, ilçe, belde, mahallesinde huzurlu ve mutlu yaşatabilmek. Bu amaçla bu hizmetler var. Her zaman dikkat ettiğimiz nokta her zaman resmi kurum, kuruluş, oda, dernekler olsun istişareleri paylaşabilmek, daha iyiyi nasıl yaparız bunun çabası içinde olduk."

Ergün'e ziyaretlerinde MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ve partililer eşlik etti.

Yorumlar (0)