Olay iddia! AKP'li 50 milletvekili istifa edip Abdullah Gül ile birlikte..

Optimar Araştırma Başkanı Hilmi Daşdemir, katıldığı televizyon programında, canlı yayında dikkat çeken bir iddia ortaya attı. Daştemir'in 'AK Parti'den 50 milletvekili Saadet Partisi'ne katılacak' iddiası ortalığı karıştırdı. Bu iddia programın konuklarından AKP'li Burhan Kuzu'yu bir hayli sinirlendirdi. Kuzu, Daşdemir'in bu iddiasına itiraz ederek "Külliyen yalan" dedi.

Olay iddia! AKP'li 50 milletvekili istifa edip Abdullah Gül ile birlikte..

Optimar Araştırma Şirketi Başkanı Hilmi Daşdemir Abdullah Gül’ün adaylığına ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu. Habertürk canlı yayının Saadet Partisi’nin adayının 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül olduğunu öne süren Daşdemir, Gül’ün aday olması halinde AK Parti’den 50 milletvekilin istifae deceğini ve Saadet Partisi’ne katılacağını iddia etti.

50 AKP’Lİ SAADET’E GEÇECEK

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Optimar Araştırma Şirketi Başkanı Hilmi Daşdemir Abdullah Gül’ün Saadet Partisi’nin adayı olacağını düşündüğünü belirtti. Konu hakkında tartışma sürerken Didem Arslan Yılmaz’ın sorusunu yanıtlayan Daşdemir şunları söyledi: “Az önce AKP’li bir siyasetçiden gelen mesajı aktarıyorum. 50 kadar vekil istifa edip Saadet Partisi’ne geçecek”

BURHAN KUZU SİNİRLENDİ

Daşdemir’in bu çıkışı Burhan Kuzu’yu sinirlendirdi. Programın konuklarından AKP’li Burhan Kuzu Daşdemir’in bu iddiasına itiraz ederek “Külliyen yalan” dedi.

YORUM EKLE