İzmir Çeşme'de Seçim Güvenliği Toplantısı

31 Mart yerel seçim güvenliği bilgilendirme toplantısı Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara’nın ev sahipliğinde Ulusoy İdari binasında düzenlendi.

POLİTİKA 08.03.2019, 12:01 08.03.2019, 13:13
İzmir Çeşme'de Seçim Güvenliği Toplantısı

31 Mart yerel seçim güvenliği bilgilendirme toplantısı Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara’nın ev sahipliğinde Ulusoy İdari binasında düzenlendi.


Çeşme ilçesinde seçim güvenliği toplantısı,Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara’nın ev sahipliğinde yapıldı. Siyasi parti temsilcileri, askeri erkan, emniyet müdürlüğünden görevlilerin katıldığı toplantıda konuşan Kaymakam Kara, ilçede huzurlu ve güvenli bir seçim için tüm birimlerin duyarlı bir şekilde görev yapacağını belirtti. Kara, "Öncelikle tüm adaylara başarılar diliyorum. Bugün bir arada olmamızın sebebi ise seçim sürecinde yapılacak uygulamaları birbirimizle paylaşmak. Seçim sürecinin sonuna kadar adaylarımız, muhtar adaylarımız yapacakları faaliyetleri anlatacaklar. Bu süreçte hepimiz Çeşme’nin menfaati için çalışıyoruz. Seçimler sona erecek bizler yine beraber yaşamaya devam edeceğiz. Bu süreçte üst kademe olarak hep beraber olursak, sahada olan kardeşlerimiz propaganda çalışmalarını daha verimli ve yapıcı gerçekleştirir dedi.

Güvenlik Toplantısına Ak Parti Çeşme İlçe Başkanı İlter Etike, Mhp Çeşme İlçe Başkanı Gazi Fildir CHP Çeşme İlçe Başkanı Sait Kavasoğulları İyi Parti Çeşme İlçe Başkanı Volkan Evci de katıldı.

"Huzurlu ve Barış içinde Bir Seçim Geçireceğiz"
Kara, amaçlarının propaganda döneminin rahat ve huzurlu bir biçimde geçmesini sağlamak olduğunu belirterek, "Şu ana kadar hiçbir olumsuzluk yaşamadık, bundan sonra da yaşayacağımıza inanmıyorum. Tüm siyasi parti üyeleri ve adaylarımızın aklıselim, yapıcı bir süreç yürüteceğine inanıyorum. Bu süreci de sağlıklı, huzurlu ve barış içerisinde tamamlayacağımıza inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)