İyi Parti İzmir, MHP'nin seçim beyannamesine gönderme yaptı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin partinin seçim beyannamesini açıklamasının ardından İYİ Parti’nin İzmir 1. Bölge listesinin ilk iki sırasındaki isimleri Dervişoğlu ve Ulupınar MHP’ye gönderme yaptı.

İyi Parti İzmir, MHP'nin seçim beyannamesine gönderme yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi için hazırlanan seçim beyannamesini Ankara Spor Salonu'nda açıkladı.

Bahçeli'nin “ Şimdi soruyorum sizlere, başarmaya var mısınız? Zaferlere hazır mısınız? Oyunları bozacak mısınız? İhanetleri, ithamları 24 Haziran'da ezip geçecek misiniz? Başkaları gibi irademiz hipotekli değildir, zincirli değildir. Gördüğümüz gibi oluruz, olduğumuz gibi de görürüz. MHP, Türkiye'nin faydasına olmadığı hareket karşısında tek başına da olsa karşı durmuştur. Geçmişimizdir tanıktır. Bizim safımız Türk Milleti'dir. Bizim yönümüz Türk İslam Dünyası'dır." sözleri büyük bir alkış aldı.

MHP’nin seçim vaatlerini açıkladıktan sonra Eski MHP’li İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir 1. Bölge 1. Sıra Adayı Müsavat Dervişoğlu ve İzmir 1. Bölge 2. Sıra Adayı, İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Yıldırım Ulupınar MHP’yi hedef alarak sosyal medya hesaplarından tepkilerini dile getiren paylaşımlarda bulundular.

Dervişoğlu,paylaşımında  “Hedefi iktidar olmayan bir partinin siyasi zaferden kast ettiği ne olabilir acaba? Başkasını iktidar yapmak mı? Çok yazık!..” ifadelerine yer verdi.

Ulupınar da MHP’nin kredi borçlarını yapılandırmakla ilgili vaadine gönderme yaparak sosyal medya hesabından“ MHP kredi kartı borçlarını yapılandıracağını söylemiş. Vaatleri bile bizim gerimizde. Kredi kartı borçları affedilecek” diye yazdı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 19:00
YORUM EKLE