Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak canlı yayının tarihi ve moderatörü açıklandı

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın katılacağı canlı ortak yayının tarihi ve moderatörü açıklandı. Buna göre İstanbul seçimleri öncesi gerçekleştirilecek olan büyük buluşmanın moderatörü Fox TV Çalar Saat programının yapımcısı ve sunucu su İsmail Küçükkaya oldu. İşte dev buluşmanın yayın tarihi...

Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım ortak canlı yayının tarihi ve moderatörü açıklandı

23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın birlikte katılacağı ortak yayının tarihi belli oldu. 

TARİH: 16 HAZİRAN 2019 / MODERATÖR: İSMAİL KÜÇÜKKAYA

İBB adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın ortak canlı yayın yapacakları tarih açıklandı. Canlı yayın 16 Haziran'da saat 21:00'da yapılacak. Canlı yayını İsmail Küçükkaya yönetecek.

AK PARTİ VE CHP'Lİ İSİMLER YAYINI DUYURDU

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesi planlanan televizyon programı için anlaştı. İki isim saat 13.30'da kameraların önüne çıkarak detaylarını açıkladı. 

Buna göre İmamoğlu ile Yıldırım'ın canlı yayını 16 Haziran pazar günü gerçekleşecek. Saat 21.00'daki program uydu üzerinden tüm kanallara açık olarak verilecek. Program Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde çekilecek. Teknik alt yapı hizmetlerini CHP ve AK Parti ortaklaşa karşılayacak. Canlı yayını isteyen tüm kanallar ve internet siteleri canlı yayınla verebilecek. 

YILDIRIM, DÜNDAR'I İSTEMİŞTİ ANCAK...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım Usta gazeteci Uğur Dündar'ı istemişti ancak Dündar teklifi kibarca reddetmişti. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 14:05
YORUM EKLE