banner123

Büyük Birlik Partisi seçim sloganını açıkladı

BBP Genel Başkan Mustafa Destici, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde "Oylar AK Parti'ye, Büyük Birlik Meclise" sloganını kullanacaklarını duyurdu.

POLİTİKA 25.05.2018, 20:42 25.05.2018, 21:06
Büyük Birlik Partisi seçim sloganını açıkladı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim çalışmalarına Şentepe'den başladı. Bir gazetecinin AK Parti'nin dün açıklanan seçim beyannamesiyle ilgili sorusundan sonra Destici, AK Parti ile yapılan ittifak çerçevesinde cumhurbaşkanı adaylarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

"AK Parti'nin seçim beyannamesi çok kapsayıcı"

Sloganlarını, "Oylar AK Parti'ye, Büyük Birlik Meclise" olarak belirlediklerini dile getiren Destici, şöyle dedi: "AK Parti'nin seçim beyannamesi çok doyurucu ve kapsayıcıydı. Özellikle hak mağduru olan kesimlerimiz vardı. 3600 ek gösterge bekleyen polislerimiz, din görevlilerimiz, öğretmenlerimiz vardı. Bunların yıllardır yaşadığı büyük hak mağduriyetinin giderileceği müjdesi verildi. Bu beni ziyadesiyle memnun etti. Eski statların yerine millet bahçelerinin yapılacak olması çok önemli. Dış politikayla ilgili vurgular gerçekten çok gerçekçiydi." Ekonomik duruma da değinen Destici, şu anda Türkiye'ye bir operasyon çekildiğini, dövizdeki artışın tamamen seçim ve seçim sonuçlarını etkilemeye yönelik olduğunu ifade etti.

Yorumlar (1)
Salih kaya 1 yıl önce
Sivastan4 akp 1chp alir bbp 5 akp alisa suriz olur bbp 5 7arsicikara bilir busefer doqru karar almislar karsi cikanlar altarnetifiniz nedir amiterdam tebrik ediyorum