AK Parti 1'inci Bölge Adayı Doğan'dan İzmir çıkışı

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan parti teşkilatının Selçuk’taki iftar, Torbalı’daki sahur programına katıldı. Doğan “İzmir’in önceliklerini, nerede ne yapılacak ne yapılmalı bana sorun.” açıklamasında bulundu.

AK Parti 1'inci Bölge Adayı Doğan'dan İzmir çıkışı

Selçuk’ta AK Parti İlçe Başkanı Osman Başterzi, Kadın Kolları Başkanı Zinnet Arabacı, Gençlik Kolları Başkanı Refik Yakıt, Teşkilat Başkanı Hasan Arabacı ve mahalle başkanları tarafından karşılanan AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan burada düzenlenen iftar programına katıldı.

Doğan daha sonra Selçuk’ta bazı vatandaşların evlerini ziyaret etti. Belevi Mahallesi'nin kahvehane toplantısında vatandaşlara hitaben konuşan Doğan, İzmir’in önceliklerini, potansiyelini, sorunlarını hedefleriyle yıllarca uğraştım. Hangi mahallede ne yapılmadı, neler yapılmalı İzmir’in yerelde ve genelde çok ama çok iyi bilen bir kardeşinizim” şeklinde konuştu.

Yaşamının son 20 yılını İzmir’in sorunlarını yerel yönetimler yoluyla çözmek adına geçirdiğini, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekilliği yaptığını söyleyen Doğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Sürekli olarak bu kentin sosyal, kültürel, ticaret hayatının merkezinde yer aldım. Hedeflerini, yapılanları, yapılamayanları, yapılması gerekenleri konuştum. Belediye meclisine projelerimizi sunduk. Şimdi aynı heyecanı Ankara’ya taşımak ve yerel yönetimlerle Ankara arasında gerçek bir köprü olmak istiyorum. Bu kentin çöp sorunundan, körfez kirliliğine, gece kondu meselesinden, kentsel dönüşüme, ulaşımdan altyapıya kadar… Bütün meselelerine sadece vakıf değiliz, aynı zamanda çözümlerini de biliyoruz. AK Parti teşkilatımızın değerli milletvekili arkadaşlarımızın bu anlamda oluşturduğu sinerjiye ciddi katkılarımız olacak inşallah” açıklamasında bulundu.

"Torbalı her yerde örnek gösteriliyor"
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan ve AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Muhabet Güneri ile beraber Torbalı’da düzenlenen sahur programına katıldı. Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Özgür Erman Çağlar ve çok kalabalık bir partili grupla birlikte iftar sofrasında yer alan Doğan ve Güneri burada da kısa kısa konuşmalar yaptı.

Torbalı’nın son 4 yılda iki kat büyümeyi başardığını ve İzmir’in en büyük çekim merkezlerinden birisi olduğunu belirten Doğan şöyle devam etti: “Mahmut Atilla Kaya kardeşimiz Torbalı’nın evladı. Çalışkan, heyecanlı bir Belediye Başkanımızla el ele, vermişler işte sonuç ortada. Yerel yönetimle merkezi hükümetin işbirliği, uyum içinde çalışması bir ilçeyi şaha kaldırdı. Torbalı her yerde örnek gösteriliyor.” dedi.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Muhabet Güneri’de konuşmasında Torbalı’da gördükleri ilgiden ve parti teşkilatının oluşturduğu heyecandan memnun olduklarını belirterek “Torbalı’nın çok çalışkan bir belediye başkanı ve aynı heyecana sahip muhteşem bir teşkilatı var. İlçe Başkanımız, Kadın kolları başkanımız SKM başkanımızın ekibi performanslarıyla çok büyük bir başarıya daha imza atacaklar inşallah..” diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 18:53
YORUM EKLE