Genel

Polisler, ekip otosunda ilişkiye girdikleri ispatlanınca meslekten ihraç edildi!

Görevde olmaları gereken sırada, ekip otosunda ilişkiye girdikleri tespit edilen polisler meslekten ihraç edildi.

32 yaşında evli ve bir çocuk annesi Zoe Phillips ve 35 yaşındaki evli erkek polis Andrew Perry’nin, görevde olmaları gerektiği sırada ekip otosunda ilişkiye girdikleri tespit edildi. Olayın ortaya çıkmasıyla birlikte iki memur da görevden alındı.

İHBAR ÜZERİNE EKİP KURULDU

Polis merkezine yapılan ihbarda, iki polis arasında ilişki olduğu belirtildi. Bunun üzerine gizli bir ekip polisleri takibe aldı. Ekibin takibi sonucu iki polisin devriye aracında ilişkiye girdikleri, ayrıca görev başında olmaları gereken saatlerde Zoe’nin evine gidip cinsel ilişkiye girdikten sonra tekrar görev yerlerine döndükleri tespit edildi.

ARAÇ İÇİNDEKİ GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDILAR

İki polisin davranışlarının kesinlikle kabul edilemez olduğunu söyleyen emniyet yetkilisi Jonathan Walter, gizli takip altına aldıkları polislerin arasında ilişki olduğu ortaya çıkınca ekip otosunun kamera geçmişinden ikilinin araçta ilişkiye girdiklerini tespit ettiklerini söyledi.

GÖREVDEN İHTAÇ EDİLDİLER

Kadın polis, arkadaşı ile görev başında sadece öpüştüklerini ve sarıldıklarını söyledi. Erkek polis Andrew ise ilişkiyi kabul etti. Çiftin, Andrew’in kendisi gibi polis olan karısının nöbette olduğu sırada Andrew’in evinde de birlikte olduğu öğrenildi. Haklarında soruşturma açılan polisler, meslekten ihraç edildi.