Aydın HaberleriGenel

Polise silah çekmişti, şimdi de kendini vurmak istedi

Aydın'da iki hafta önce polise ateş açtıktan sonra kaçmayı başaran S.E. isimli şahıs bu kez de kendi başına silah dayadı

Aydın’da iki hafta önce karıştığı olayda polise ateş ederek karşılık verdikten sonra olay yerinden kaçmayı başaran S. E. isimli şahıs bu kez yakalanacağını anlayınca kendi başına silah dayadı.

Aktarılan bilgiye göre polislerden Aydın Efeler’den Germencik Alangüllü Mahallesi’ne kadar şahıs köşeye sıkıştırıldığını anlayınca elindeki silahı kendi başına dayadı. Hakkında yakalanma emri bulunan S. E. kaçacak yeri olmadığını anlayınca polisleri kendini öldürmekle tehdit etti.

YAKALAMAK İÇİN GİTTİLER, İKNA ETMEK İÇİN UĞRAŞTILAR

İki haftadır polislerin takibinden olan S. E. bugün ekipler tarafından tespit edildi. Polisleri fark edip aracıyla kaçmaya başlayan S. E. Aydın Efeler’den başlayan kovalamaca sırasında zaman zaman jandarmanın da görev sınırına girdi. Bir süre sonra araçlı kovalamacaya Jandarma ekipleri de dahil olunca kaçacak yeri kalmayan S. E. yanında taşıdığı silahını kendi başına dayadı.

Polislerin kendini rahat bırakmasını istediği belirtilen S. E.’yi ikna etmek 2 hafta önce ateşle karşılık verdiği emniyet güçlerine düştü.