Magazin

Pınar Altuğ’a eşi ile ilgili yapılan iğrenç yorum! 

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ'a sosyal medya platformu İnstagram üzerinden bir kadın takipçi "Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?"  yorumunda bulundu. Bunun üzerine Pınar Altuğ'dan cevap gecikmedi. Başarılı oyuncu kadın takipçisinin fotoğrafını ifşalayarak "Ne desem bilemedim" yorumunda bulundu.

Başarılı oyuncu Pınar Altuğ’a sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden bir kadın takipçisi korkunç yorumda bulundu. Pınar Altuğ ise takipçisinin fotoğrafını ifşa ederek “Ne desem bilemedim!” cevabını verdi.

SERT YANIT
Eşi Yağmur Atacan ile arasındaki yaş farkı nedeniyle takipçileriyle sık sık polemik yaşayan Pınar Altuğ, yine çileden çıktı. Pınar Altuğ, sosyal medya üzerinden eşi Yağmur Atacan için “jigolo” ifadesini kullanan kadın takipçisine sert yanıt verdi.

“KOCANIZI YANINIZDA ZORLA MI TUTUYORSUNUZ?”
Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, sosyal medya üzerinden “Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?” diyen kadın takipçisine verdiği cevapla herkesi şaşırttı.Instagram hesabının hikayeler bölümünden o mesajı atan kadın takipçisinin fotoğraflarını paylaşan Pınar Altuğ, “Ne desem bilemedim” yazdı.