Genel

Pes dedirten görüntü! Kuralları hiçe sayarak yat partisi yaptılar

Koronavirüse rağmen tekne ve yatlarda düzenlenen eğlenceler devam ediyor. Yatta düğün ve doğum günü partileri düzenleyenler kuralları hiçe saydı. Yapılan tüm uyarılara rağmen ne maske taktılar ne de sosyal mesafe kuralına uydular. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul Boğazı’nda koronavirüs salgınına karşı tüm uyarılara rağmen yatta düğün ve doğum günü partileri düzenlediler. Yatta düğün ve doğum günü partileri düzenleyenler kuralları hiçe sayarak ne maske taktılar ne de sosyal mesafe kuralına uydular.

Korona virüs salgınına rağmen bazı tekne ve yatlarda eğlence tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan tüm uyarılara rağmen düzenlenen partilerde kurallar hiçe sayılıyor. Sosyal medyada yer alan yat partilerinde maske ve sosyal mesafe kuralına uyulmadığı görüldü.

Görüntülerde boğaza açılan tekne ve yatlarda düzenlenen doğum günü ile düğüne katılan kişiler salgına rağmen doyasıya eğleniyor. Zorunlu olmasına rağmen maske takmayan ve hiçbir kuralı umursamayan kişiler, sosyal mesafe kuralını da hiçe saydı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu