Ekonomi

Özel sektör çalışanları için kamu bankasından EİKP kampanyası

Halkbank tarafından özel sektör çalışanları için Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya ile özel sektör çalışanlarına çeşitli avantajlar sunuluyor.

SUNULAN İMKANLAR

Özel Sektörde çalışan Avukat, Mühendis, Muhasebeci, Mali Müşavir, Sahne Sanatçıları, Öğretmen banka müşterilerine özel faiz oranları ile Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi kampanyası sunulduğu belirtildi.

Bunun yanı sıra bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeden Halkbank Mobil, İnternet Şubesi, Bank24’ler ve Halkbank Dialog kanallarından kolaylıkla gerçekleştirilebileceği vurgulandı.

Ayrıca sunulan avantajlar hakkında yapılan açıklamada ATM’lerden kart ile veya Halkbank Mobil karekod ile 5 bin liraya kadar para çekilebileceği belirtilerek banka kartlarının ve kredi kartları ile yurt içi diğer banka ATM’lerinden yapacağınız Para Çekme, Para Yatırma, Kredi Kartı Borç Ödeme, Bakiye Sorgulama, Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Kredi Kartı Limit Sorgulama işlemlerinin ücretsiz yapılabileceği bildirildi.

Tüm bunların yanı sıra ATM’ler ile kartsız para yatırma işlemlerinin ücretsiz yapılabileceği ve Paraf ile 250 liraya kadar şifresiz temassız işlem gerçekleştirilebileceği bildirildi.