Magazin

Ozan Güven’in darp ettiği Deniz Bulutsuz’un çıplak ayakla evden kaçtığı anlar görüntülendi!

Ünlü oyuncu Ozan Güven'in sevgili Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiaları magazin gündeminde konuşulmaya devam ederken o dava ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Deniz Bulutsuz'un Ozan Güven tarafından şiddet uygulandığı gün çıplak ayakla evden kaçtığı anlar güvenlik kameraları ile ortaya çıktı.

Usta oyuncu Ozan Güven sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp etmesi iddiası üzrine mahkemeye taşınan olayda 21 Ocak’ta hakim karşısına çıkacağı öğrenilirken o olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Olayın yaşandığı geceye ait güvenlik kameraları görüntüleri ortaya çıktı.

DENİZ BULUTSUZ ÇIPLAK AYAKLA EVDEN KAÇIYOR

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği gerekçesiyle savcılığa şikayet edilen ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında 13.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Mahkemenin kabul ettiği dosyanın 21 Ocak 2021 tarihinde görülmesine karar verilmişti. Önceki gün ise Ozan Güven’in evinin yakınlarındaki bir iş yerinin kamera kayıtlarına Günaydın ulaştı. Emniyet güçlerinin incelediği görüntülerde, Bulutsuz’un çıplak ayakla sokakta yürüdüğü belirlendi.Ozan Güven’den şiddet gördüğü söylenen Deniz Bulutsuz’un çıplak ayakla evden kaçtığı anlar kamerada

Bulutsuz’un görüntülerinin devamında 03.40 sularında Güven’in şoförü Hasan D.’nin görüntüye girdiği belirlendi. Güven’in ifadesinde belirttiği benzin istasyonunun kamera görüntüleri incelendi. Kamera görüntülerinde Güven’in şoförüne ait aracın istasyona girdiği ve marketten alışveriş yaptığı görülüyor. Ancak bu sırada Bulutsuz’un içeride olup olmadığı belirlenemedi.

İDDİANAMEDEN

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması Bürosu tarafından hazırlanan iddianamede, Güven’in Bulutsuz ile olay günü tartıştıkları, Bulutsuz’un eski ilişkisinden konu açılınca Güven’in genç kadına sinkaflı sözlerle hakaret ettiği anlatılmıştı. Yaşanan tartışmada Güven’in genç kadını eliyle ve silahtan sayılan abajurla vurarak darp ettiğinden söz edilmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu