Magazin

Ozan Güven Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı olayda flaş gelişme!

Ünlü oyuncu Ozan Güven sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz ile bir süredir aşk yaşıyordu. Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etmesi sosyal medyada bomba etkisi yaratmıştı. Bir çok ünlü isim Deniz Bulutsuz'a destek çıktı. O olayda flaş gelişme yaşandı. Deniz Bulutsuz’un adli tıp raporu ortaya çıktı. Detaylar ise şoke etti.

Ünlü oyuncu Ozan Güven bir süredir birlikte olduğu sosyal medya uzmanı 28 yaşşındaki Deniz Bulutsuz’u darp etmişti. ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’, ‘Hürriyetten yoksun bırakma’ ve ‘Hakaret’ suçlarından şikayetçi olan Deniz Bulutsuz’un adli tıp raporu ortaya çıktı.

KAN DONDURDU

Raporda 28 yaşındaki Deniz Bulutsuz’un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda 6 santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz’un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm tespiti yer aldı.

Raporda Deniz Bulutsuz’un sol gözde puslu görünüm nedeniyle bir sağlık kuruluşunda muayene olması ve içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesi yapıldıktan sonra rapor düzenlenmesinin uygun olacağı belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler