GenelGündem

Öz kızının yanında müstehcen video izleyen babaya 22 yıl hapis istemi!

İstanbul'da yaşanan olayda öz kızının yanında 6 ay boyunca müstehcen videolar izleyen baba, anne tarafından savcılığa şikayet edildi. Baba hakkında soruşturma başlatıldı.

İstanbul’da yaşanan ahlaksız olayda öz kızının yanında müstehcen videolar izleyen baba, anne tarafından savcılığa şikayet edildi.

Şişli’de savcılığa başvuran bir kadın, eşinin 14 yaşındaki öz kızının yanında müstehcen videolar izlediğini iddia etti. Kadın, eşi hakkında suç duyurusunda bulunurken baba hakkında 22 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

YÜKSEK SESLE MÜSTEHCEN VİDEOLAR İZLEDİ

Sabah gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre; yıllardır evli olan S.E. ve N.E. çiftinin evliliğinden meydana gelen 14 yaşında bir kız çocukları bulunuyordu. Anne S.E. bir gün eşinin kız çocuklarının yanında yüksek sesli bir şekilde müstehcen videolar seyrettiğini fark etti. Bu duruma sinirlenen genç kadın eşini uyararak bir daha bu tür davranışlarda bulunmaması yönünde uyarıda bulundu.

6 AY BOYUNCA DEVAM ETTİ

Anne S.E’nin uyarılarına rağmen iddiaya göre baba N.E. saplantılı eylemine yaklaşık 6 ay boyunca farklı zaman dilimlerinde sürdürmeye devam etti. Eşinin saplantılı bir şekilde kızının yanında müstehcen videolar izlemesine dayanamayan genç anne savcılığa gelerek kocası hakkında suç duyurusunda bulundu.

ANNE ŞİKAYET ETTİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı annenin şikâyeti üzerine skandal olay hakkında soruşturma başlattı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan genç kadın eşinin kızının yanında müstehcen videolar izlediğini iddia etti. Annenin iddiaları üzerine Çocuk İzlem Merkezi’nde ifadesi alınan mağdur kız çocuğu babasının yanında müstehcen içerikli videolar izlediğini söyledi.

22 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda baba N.E’nin suçtan kurtulmaya yönelik ifade verdiğini, anne ve mağdur kızın beyanlarını esas alarak şüpheli hakkında ‘Çocuğun Cinsel İstismarı’ ve ‘Çocuğun Görebileceği Yerlerde Müstehcenlik’ suçları kapsamında iddianame düzenleyerek 22 yıla kadar hapsini istedi. Şüpheli ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.