Ekonomi

Otomobil alacak düşük faizli taşıt kredisi veriliyor! Başvurular başladı

Otomobil alacak olan vatandaşlara QNB Finansbank tarafından taşıt kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kredi kampanyasında uygun kredi koşulları sağlanacağı ve kredi kapsamında 48 aya kadar vade imkanı sağlanacağı vurgulandı.

Bu kredi kampanyası “Standart Taşıt Kredisi ile hayalinizdeki araç kapınızın önünde” sloganı ile paylaşıldı ve “Uzun süredir satın almayı planladığınız o aracı kapınızın önüne Finansçı getiriyor.” açıklaması yapıldı.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Ayrıca banka tarafından “QNB Finansbank Taşıt Kredisi ile hem hayalinizdeki aracın hem de uygun kredi koşullarının keyfini sürebilirsiniz.” denildi ve 48 ay vade imkanı sağlandığı vurgulandı. Ayrıca uygun faiz oranı sağlanacağı belirtilerek kredi masraflarını, kredinizin faiz oranları ve vadesi üzerinden taksitlendirme fırsatı sunulduğu bildirildi.

Ayrıca yapılan açıklamada ödeme planının kişiselleştirilebilme imkanı olduğu ve tercihe göre sabit veya esnek kredi verileceği vurgulandı.

ÖRNEK ÖDEME 

50 bin lira kredi ve 48 ay vade kapsamında yüzde 1,61 faiz oranı ile aylık ödeme 1607 lira oluyor. Toplam geri ödeme ise 77 bin 165 lira oluyor.

KREDİ KOŞULLARI 

Banka tarafından kredinin koşulları ise şöyle belirtildi:

Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz.

Standart Taşıt Kredisi’ni binek ve hafif ticari araçlar için kullanabilirsiniz.

Kredi konusu araç teminat olarak gösterilebilir.

0 kilometre ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 48 aya varan, 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşının vade ile toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı oluşturulur.

0 kilometre araçlarda aracın nihai fatura tutarının 120.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’i, 120.000 TL üzerinde kalan kısmının ise %50’si kadar taşıt kredisi kullanılabilir.

2. el araçlarda fatura tutarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınır. Kredilendirme oranları aynıdır.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.