Genel

Oltu Tesbih

Günümüzde namaz ve zikir gibi günlük ibadetlerimiz için veya aksesuar olarak da büyük sıklıkla kullanılmakta olan tespih modelleri, birçok farklı çeşitlerde ve içeriklerde bulunmaktadır. Bu alanda da en çok tercih edilen tespih modellerinin başında gelmekte olan oltu tesbih, oldukça ihtişamlı ve güzel görüntüsü ile dikkat çekmekte ve herkesi büyük beğeniyle kendisine çekmektedir. Adını ülkemizin güzide Erzurum şehrinin Oltu ilçesinde almakta olan söz konusu tespih, siyah görüntüsü ile öne çıkmakta ve karbon yapılı sert yapılı görüntüsüne rağmen oldukça hafif yapısı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Profesyonel ve Nitelikli Hizmet Seçenekleri

Ülkemizin dört bir köşesinde kullanılmakta olan çeşitli tespih modelleri alanında hizmetlerine devam etmekte olan Dergah markası, alanında lider ve öncü hizmet kalitesi ile diğer rakip firmalar arasından öne çıkmaktadır. Oltu tesbih alanında oldukça profesyonel ve nitelikli çalışmaları ile kendi sektöründe dikkat çekmeyi başaran Dergah Tesbih firması, üst düzey satış hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Müşterilerinin yapıcı duygu ve düşüncelerine de çok fazla önem vermekte olan firma, kalifiye ve tecrübeli işletme personeli ile kendi alanında sivrilmektedir. Alanında deneyim ve tecrübe sahibi teknik eleman kadrosu ile çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmekte olan firma, yüksek düzey kalite ve cazip fiyatları harmanlayarak müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Üst Düzey Kalite ve Makul Fiyatlı Hizmet

Sektöründeki diğer rakip firmalara örnek marka imajı teşkil etmesi ile tanınan Dergah firması, yüksek kalite ve uygun fiyatları ile alanında tercih edilen marka olmayı başarmıştır. Oltu tesbih sektöründe üst düzey kaliteyi yakalamayı başaran ve bu kaliteyi de oldukça makul fiyat standartları ile harmanlamış olan marka, pek değerli müşterilerine çok önem vermekte ve kıymetli müşterilerinin yapıcı fikir ve eleştirileri doğrultusunda sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Gelişime açık olan firma yapısı ile çağı yakalamayı başarmış olan marka, oldukça donanımlı ve bilgilendirici marka web sitesini de bünyesinde barındırmaktadır. www.dergahtesbih.com sitesi kolaylıkla erişim sağlayabilir ve üstün düzey kalite standartlarındaki hizmetler hakkında anında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler