GündemMagazin

Oğuzhan Uğur: “Arabamın üzerine notla mermi bıraktılar!”

Ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur, ölü bir teröristin cebinden kardeşinin fotoğrafının çıktığını ve arabasının üzerine notla mermi bıraktıklarını açıkladı.

‘Tarafını Seç’ programında Buket Aydın’ın konuğu olan Oğuzhan Uğur, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“En iyi muhalefeti dolar yapıyor”

Oğuzhan Uğur, “Benim için en iyi muhalefeti dolar, ekonomi yapıyor. Gerçekten partiler yanına çekseler ekonomik buhranı bu kadar ilerleyemezlerdi muhalefet konusunda. Ben onlara da kızıyorum. Benim istediğim gibi normal ama bu özgür olduğum için değil. Benim arabamın üzerine mermi bıraktılar. Daha yeni. Ölü bir PKK’lı teröristin cebinden benim, kardeşimin fotoğrafı çıktı. Biz bunları da göze alıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Babam 6,5 yıl yattı içeride”

Programda yaşadığı süreçlerden söz eden Uğur, “Koca bir medya grubunda hata yaparsanız çok fazla insanı ilgilendirir. Öyle ki Ergenekon, Balyoz dönemindeki suskunluk çok fazla insanı ilgilendirdi. Biz nereden destek bulabileceğimizi, sesimizi nasıl duyurabileceğimizi şaşırmıştık o dönem. Kahrolduk. Biz yine şanslıydık. Babam 6,5 yıl yattı içeride. Ben ona sarılabildim” ifadelerini kullanan Uğur, “Sizin gibi insanların hata yapma lüksü elbette var ama bizim kadar olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bir cümlenizle çok sayıda insan etkiliyorsunuz. Etkilenen insanlar hayatları ertesi gün yeni bir sayfa ile devam etmiyor” şeklinde konuştu.