Magazin

Oğulcan Engin Ebru Şahin ile aşk mı yaşıyor?

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin, Cihangir’deki bir kafede Oğulcan Engin ile buluştukları ve sevgili oldukları iddia edilmişti. Ebru Şahin’den o iddialara cevap geldi.

“HABER KESİNLİKLE YANLIŞ”
Oğulcan Engin ile Ebru Şahin’i Cihangir’deki bir kafede buluşturup aralarını yapmaya çalıştığı iddia edilen Seda Sayan ise Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına sesli mesaj göndererek şunları söyledi: “Haber kesinlikle yanlış. Ben oyuncu kardeşimiz Ebru’yu hiç tanımıyorum, yan yana bile gelmedim. Çok beğeniyorum çok iyi bir oyuncu ama hiç tanımıyorum hiç. Oğulcan da tanımıyor. Bu haber nasıl çıktı onu da bilmiyorum.”

“EVLENECEĞİ ERKEĞİ KENDİ SEÇECEKTİR”
Öte yandan Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda Okan Kurt ve Demet Akalın’ın düzenlediği bir gecede Aleyna Tilki’yle karşılıklı dans etmiş ve Tilki’yi gelin olarak almak istediği yönünde haberler çıkmıştı. Bu konu hakkında da konuşan Seda Sayan, “O gün Aleyna ile karşılıklı oynayınca gelin-kaynana yorumları yapıldı. Aleyna ile de öyle bir konuşma geçmedi. Oğulcan yetişkin bir erkek tabi ki de kendi evleneceği kadını kendi seçecektir” dedi.

Bir cevap yazın