Gündem

Oğlu ve gelinini av tüfeği ile vurarak öldürdü!

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde Antalya'da yaşayan Adem M. babası Dursun M. ile tartışması sonucu eşi ile birlikte baba evine geldi. Babasının evinde de tartışma sürmeye devam edince baba Dursun M. av tüfeği ile oğlunu ve gelinini vurarak öldürdü.

Baba Dursun M. (57) oğlu Antalya’da yaşayan oğlu Adem M. (29) ile arazi anlaşmazlığından dolayı telefonda tartıştı. Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine yaşayan babasının evine eşi Meryem M. ile  gelen Adem M. burda da tartışmaya devam etti.

OĞLUNU VE GELİNİNİ VURDU

Tartışmanın devam etmesi üzerine Dursun M., evindeki av tüfeği ile oğlu ve gelinine ateş etti. Gelen sesler üzerine çevredekiler durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalede çiftin hayatını kaybettiği belirlendi.

evrede güvenlik önlemi alan jandarma ekipleri babayı gözaltına aldı. Çiftin cenazesi, otopsi yapılmak üzere Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna gönderildi.

Gözaltına alınan Dursun M. ise işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.