Kongre yetkiyi verdi

Galatasaray Kulübü bugün yapılan tarihi genel kuruldu Riva ve Florya projeleri için mevcut başkan Dursun Özbek ve yönetimine yetkiyi verdi.

Kongre yetkiyi verdi

Maslak'ta bulunan UNIQ İstanbul Gösteri Merkezi'de saat 10.00'da  başlayan kongrede kulüp başkanı Dursun Özbek ve emlak değerleme komisyonunun  sunumunun ardından üyelerin görüşleri alındı. Yaklaşık 7 saat süren kongrede  birçok üye gündeme dair olumlu ve olumsuz görüşlerini aktardı.Görüşmeler bölümünden sonra oylamaya geçildi. Yapılan oylama  neticesinde katılımcıların çok büyük kısmı Dursun Özbek yönetimine yetki verdi.  Kongreye katılan bin 600'ün üstündeki üyenin 47'si hayır oyu kullandı.
Kapanış konuşmasını yapan Dursun Özbek, "Şahsıma ve yönetim kuruluna  gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ediyorum. Gözünüz geride kalmasın.  Emanetiniz başımızın üstündedir. Kendi mallarımın üzerinde tutacağım, bunu  bilin." diye konuştu.

Öte yandan genel kurulun sonunda, yönetimin yetki talebine "hayır" oyu  kullanacağını açıklayan Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç ile kulüp  başkanı Özbek'in, bir süre konuştuktan sonra öpüşerek ayrılmaları dikkati çekti.
 

YORUM EKLE