Bursapor'lu oyuncular yabancı dil eğitimi alacaklar

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursapor, yabancı dil eğitimi veren bir eğitim kurumu ile sponsorluk anlaşması imzalayarak, teknik heyet ve futbolculara yabancı dil eğitimi sağlayacak.

Offsayt 05.10.2016, 16:18
Bursapor'lu oyuncular yabancı dil eğitimi alacaklar

Bursaspor Kulübü anlamlı bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Bursa'da yer alan bir "Yabancı Dil Eğitim Merkezi" ile sponsorluk anlaşması imzalayan yeşil beyazlı kulüp, takımda bulunan futbolculara,teknik heyete ve kulüp çalışanlarına yabancı dil eğitimi verilecek.

Bursapor başkanı Ali Ay "Hocalarımız, futbolcularımız, çalışanlarımız bu eğitimden faydalanacak. Ancak bu işin en güzel tarafı, altyapıdaki futbolcularımızın da bu eğitimden faydalanması olacak. Vakıfköy’de de bir sınıf açıldı. Orada da çocuklarımız lisan eğitimlerini alacaklar. Bir söz vardır; ’Bir lisan bir insan, iki lisan iki insan’ diye. Bu anlaşma tüm Bursaspor çalışanlarına, futbolcu ve hocalarımıza hayırlı olsun."  ifadelerini kullandı.

American Life Bursa Bölge Sorumlusu Esat Yalduz ise " Kulüpte çalışan arkadaşlarımızın dünya çapındaki organizasyonlarda görev alırken yabancı dil konusunda geri kalmamaları, sporcuların yabancı dil konuşma noktasında eksik kalmamaları bizim için çok önemli. Bu anlamda Enes Ünal örneğini verebiliriz. Kendisi Hollanda’da Bursaspor’u çok güzel temsil ediyor. Bizimle çalıştığınız için çok teşekkür ediyorum. Şehrimizin en önemli markasına biz de destek verebilirsek çok mutlu olacağız" dedi.

Yorumlar (0)