Ada'da merak edilen sorunun cevabı belli oldu: "Utanç verici"

İngiltere Premier Lig'deki, Chelsea'nin Manchester United'i 4-0 mağlup ettiği maçta, Chelsea teknik patronu Conte'nin hareketleri, Portekizli Mourinho'nun tepkisini çekti. Maç sonunda Conte'nin yanına giden tecrübeli teknik adam "4-0 iken kutama yapman utanç verici" dedi.

Ada'da  merak edilen sorunun cevabı belli oldu: "Utanç verici"

Manchester United'ın teknik patronu Jose Mourinho, Chelsea'ye 4-0 kaybettikleri maçın bitiş düdüğüyle birlikte Antonio Conte'nin yanına gitti ve İtalyan teknik adamın kulağına bir şeyler söyledi. Maviler baştan sona üstün oynadıkları maçı farklı kazanırken, skor 4-0 iken Conte'nin tribünleri ayağa kaldırmaya çalışması ilginç bir görüntü olarak kameralara yansımıştı.
Maçın ardından, ligin yayıncısı Sky Sports da dahil olmak üzere bazı muhabirler Portekizli teknik adamın ne söylediğini soru olarak yönelttiler fakat Mourinho, bu sorulara "Bu benimle onun arasında bir durum" yanıtını verdi.

"UTANÇ VERİCİ" DEMİŞ!
Görüntüler dikkatli bir şekilde incelendiğinde ve Mourinho'nun sesine odaklanıldığında, tecrübeli teknik adamın Conte'ye "Maç 4-0'ken kutlama yapma. 1-0 iken normal ama 4-0'ken utanç verici" dediği görülüyor.
Antonio Conte de maçın ardından bu konu hakkındaki soruları geçiştirdi.
(Gol.com)

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2016, 11:35
YORUM EKLE