Magazin

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölüm konukları belli oldu! Hangi ünlü isimler sahne alacak?

TV8 ekranlarında yılbaşı özel bölümüyle izleyici karşısına geçecek olan O Ses Türkiye’nin fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, ünlü isimler dikkat çekti. Yarışmaya konuk olacak isimler ise izleyicileri heyecanlandırdı. İşte O Ses Türkiye’nin özel bölümünde sahne alacak isimler…

Yılbaşı akşamlarının geleneği haline gelen ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel bölümü bu akşam ekrana gelecek. Hadise, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz’un jüri koltuğunda oturduğu yarışmayı Acun Ilıcalı sunacak.

YILBAŞI ÖZEL BÖLÜMDE SAHNEYE ÇIKACAK ÜNLÜLER

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünün yayınlanacağı müjdesi ardından sahne alacak ünlü isimler de netleşti. Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler olacak. Kerem Bursin, Hande Erçel, Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Hasan Can Kaya, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç ve Hakan Çalhanoğlu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.

İşte O Ses Türkiye’nin yeni bölümünden kareler…