Gündem

O ilimizde banka şubesi koronavirüs şüphesiyle kapatıldı!

Son dakika haberi! Özel bir bankanın şube müdürü ani bir şekilde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ateşi 39 dereceye çıkan kadın koronavirüs şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı. Banka şubesi kapatıldı.

Gelen son dakika haberine göre, Bilecik’in Bozüyük ilçesinde banka şubesi koronavirüs şüphesiyle kapatıldı. Özel bankanın şube müdürü dün ani şekilde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. 39 derece ateşli kadın koronavirüs şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı. Banka şubesi ise dezenfekte edilerek kapatıldı. Bankada çalışan 6 personel de 14 günlük karantina için eve gönderildi.

BANKA ŞUBESİ DEZENFEKTE EDİLEREK KAPATILDI

Banka şubesi ise önlem amacıyla dezenfekte edilerek, kapatıldı. Banka, müşterilerine gönderdiği mesaj ile şubenin geçici olarak hizmetlerine ara verdiğini bildirerek, “Değerli müşterimiz, bizim için her şeyden öncelikli olduğu bilinciyle, corona virüs tehlikesine karşı Bozüyük Şube’mizde hizmet vermeye geçici bir süre ara vermiş bulunmaktayız. Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bu süreçte işlemlerinizi diğer şubelerimizden, ATM’lerimizden mobil ve internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz” denildi.

BANKANIN CAMINA BİLGİLENDİRME YAZISI ASILDI

Ayrıca bankanın pencerelerine de bilgilendirme yazıları asılarak müşteriler, Bilecik kent merkezindeki şubeye yönlendirildi. Banka müdürü G.E.’ye yapılan corona virüs testinin henüz sonuçlanmadığı öğrenildi.