Gündem

O ilçenin Belediye Başkanı koronavirüse yakalandı!

Burdur'un Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı CHP'li Mümtaz Şenel, koronavirüse yakalandı. Şenel, koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde tedaviye alındı.

Burdur’un Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı CHP’li Mümtaz Şenel, koronavirüse yakalandı. Şenel, koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde tedaviye alındı.

BELEDİYE SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Yeşilova Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Belediye Başkanımız Mümtaz Şenel’e yapılan Covid-19 testi maalesef pozitif çıktı. Evinde ilaç tedavisine başlanan başkanımızın sağlık durumu gayet iyi. Bu istirahat sürecini sağlıkla ve en hafif şekilde atlatmasını umuyor, başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bir an evvel sağlıkla görevinin başına gelmesini bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Covid-19 testi pozitif çıkan Yeşilova Belediye Başkanımız Sayın Mümtaz Şenele ve bu süreçte koronavirüse yakalanan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor acil şifalar diliyorum” dedi.