Ekonomi

O bankalarda hesabı olan herkesi ilgilendiriyor: Bir daha gelmeyecek şans…

Vakıfbank ve Halkbank hesabınız varsa son 5 gün! Bu şans bir daha gelmeyecek! Hesabı olanlara duyurulur. Vakıfbank ve Halkbank hesabınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız sizlerde 5 gün içerisinde başvuru yaparak, 30000 TL İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli maaşa zam vatandaşların Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, Nakit kullanabilmeleri için 5 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılacak ve kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır.

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi hesabına hızlı bir şekilde ödeme alacak olan vatandaşların şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına alacakları bu ödemelerde 30000 TL kullanmaları durumunda gelir belgesiz olarak işlem yapılacağı da bildirilmektedir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte daha yüksek limitlerde krediler kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunu yaptıktan sonra Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan veya sigortalı olarak çalışıp, bu bankadan maaş alan müşterilere daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi verileceği için özellikle mobil uygulama üzerinden kredi başvuruları yapmaları durumunda daha hızlı sonuç alırlar. Vakıfbank veya Halkbank üzerinden almış olduğunuz hesap numarası aracılığı ile birlikte internet şifresi oluşturursanız, bankaların mobil uygulamaları üzerinden veya internet şifreleri üzerinden başvurularını gerçekleştirecek. İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli olan kişilerin bu bankalar üzerinden kredi kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarının hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanacak olması gerekmektedir, emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız kredi başvurularında bu şartlara uygun olan kişiler, hızlı bir şekilde hesaplarına ödemeler atarak, aynı gün içinde kredi kullanabilmektedir.