Magazin

Nuray Sayarı’dan şok açıklama!

Astrolog Nuray Sayarı, geçtiğimiz hafta katıldığı programın canlı yayında eşinden şiddet gördüğünü ve boşanmaya karar verdiğini açıklamıştı. Aşkım Sayarı'nın açıklamaları üzerine Nuray Sayarı açıklamalarıyla bir kez daha izleyenleri şoka uğrattı.

Astrolog Nuray Sayarı boşanma kararını açıkladıktan sonra eşi Aşkım Sayarı ile dün davası görüldü. Aşkım Sayarı davadan sonra 2. Sayfa kameralarına açıklamada bulundu.

“DARP YOK”
2. Sayfa kameralarına ‘Darp yok. Yemekten çıkmıştık, ayağı takıldı ve merdivenlerden düştü’ açıklamasını yaptı. Aşkım Sayarı’nın bu açıklamalarına ünlü astrologdan cevap gecikmedi. 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Sayarı, ‘çocuklarım için sustum’ dedi.

İşte Nuray Sayarı’nın açıklamaları:
“Çok ciddi travmalar yaşadım, ergenlik yaşındaki oğlum babasının bu durumlarıyla yüzleşmesi, evine götürüp kankasıyla tanıştırıp çocuğun maruz kaldığı tramvadan dolayı yayında patlama yaşadım. Ben beyefendiyi çok sevdim. 25 senemizi çok mutlu geçirdik, tehditlerinden dolayı artık susmuyorum. Son kez konuşuyorum; utanıyorum. Hakkımı da helal etmiyorum. Ne adalet olarak affediyorum, ne de insan olarak affediyorum. Kayınvalidem, kayınpaderim ve görümcemle el ele verdik artık susmuyorum. Bu zamana kadar neden sustum; arkamda bir ailem olmadığı için sustum.

Aldatılan benim. Ben bir astroloğum, başkalarının hayatlarını yorumlayan bir insanım. Bunları görüp kendisine söylediğimde ‘ruh hastası’ deyip hastaneye yatmamla suçluyordu.

“ÇOCUĞUMUN PSİKOLOJİSİ BOZULMASIN DİYE SUSTUM”
Bu kadınla hala aynı evde yaşıyorlar. Birlikte olduğu kişi de evli. Kendisine zina davası açtım. Bu ilişkiyi biliyordum ama benim çocuğumla ‘kankam’ diye tanıştırıyor o kadını. Çocuğumun yanında uygunsuz hareketler yapıyorlar. Sizin cinsel münasebetinize çocuğum niye şahit olsun? Beni çıldırtan da bu oldu. Hangi anne buna katlanabilir? Ben çocuklarıma dayak yediğimi söylemedim. Çocuğum o zamanlar 9, 10 yaşındaydı. Çocuğumun psikolojisi bozulmasın diye sustum. Babaya aşık bir çocuktu, şimdi babasından nefret ediyor. Elimde bütün belgeler var zamanı gelince hepsini paylaşacağım.