EkonomiGündem

Nisan ayında faturaya destek: Hemen yapın, 250 TL verilecek!

Fatura ödeyen vatandaşlara ilgilendiriyor. Akbank’tan fatura açıklaması geldi. Banka tarafından otomatik fatura talimatına özel kampanya hakkında tüm bilgiler tek tek açıklandı.

Akbank’tan fatura kampanyasını açıkladı. Axess ile verilecek Enerjisa Otomatik Fatura Ödeme talimatlarına 250 TL’ye varan chip-para kazandırılacak. Nisan ayında vereceğiniz Enerjisa fatura talimatlarınız için, FATURAC yazıp 4566’ya göndermeniz gerekiyor. 1 yeni fatura için 50 TL, 2 yeni fatura için 100 TL, 3 yeni fatura için 150 TL, 4 yeni fatura için 200 TL, 5 yeni fatura için 250 TL chip-para verilecek.

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI;

Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

HER FATURA İÇİN 50 TL VERİLECEK

Kampanya kapsamında Axess, Axess Öğrenci ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 yeni fatura için 50 TL, 2 yeni fatura için 100 TL, 3 yeni fatura için 150 TL, 4 yeni fatura için 200 TL, 5 yeni fatura için 250 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazındadır. Nisan ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 250 TL chip-para kazanırsınız.

Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Mayıs 2024’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde ilgili otomatik ödeme talimatlarını iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının yukarıda belirtilen kredi kartlarından yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Talimat kapsamında kredi kartından yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden fatura (nakit) gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 30 Nisan 2024’e kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Ödül, Akbank müşterilerine Akbank tarafından sağlanan bir faydadır. Enerjisa faturalarından indirim teşkil etmez.