Magazin

Nisa Bölükbaşı Survivor 2022 All Star’ın kadrosuna katılacak mı? Acun Ilıcalı duyurdu!

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘ünlüler-gönüllüler’ formatında gerçekleşen ‘Survivor 2022 All Star’ın kadrosunda yer alacağı duyurulmasına rağmen henüz yarışmada görünmeyen Nisa Bölükbaşı ekran başındakiler tarafından merak edilirken Acun Ilıcalı’dan açıklama yapıldı.

EKRANLARDA GÖZÜKMEDİ

‘Survivor 2022 All Star’ heyecanı 15 Ocak Cumartesi akşamı başladı. Zorlu yarışmada daha önce mücadele eden ve gerek tavırları gerek performansıyla çok konuşulan Nisa Bölükbaşı’nın da All Star kadrosunda yer aldığı duyurulmuştu.

Kadrodan çıkartılmayan yarışmacı karantinaya girdi. 24 yaşındaki Nisa’nın yerine gönüllüler takımına yedeklerden Yağmur Banda dahil oldu.

ACUN ILICALI’DAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, gönüllüler takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı hakkında açıklama yaptı. Başarılı televizyoncu, “Bir yarışmacımız rahatsız olduğu için All Star’a başlayamadı, o da Nisa. İlerleyen günlerde kadroya dahil olacak.

Yedeklerden Yağmur, Nisa’nın yerine kadroya katıldı. Bundan sonra bakalım Yağmur’un sonradan girecekken erkenden yarışmaya girmesi ona neler getirecek?” ifadelerini kullandı.