Kültür Sanat

Neslihan Atagül hastalığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı!

Ünlü Oyuncu Neslihan Atagül’den sevenlerini üzecek haber geldi. Ünlü oyuncu geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle rol aldığı Seferin Kızı dizisinden ayrıldığını duyurdu. Güzel oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada,” Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum.” İfadelerini kullandı.

Seferin Kızı dizisinin başrolü Neslihan Atagül hayranlarını üzecek flaş bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu hastalığı nedeniyle diziden ayrılacak. Güzel oyuncunun rapor süresi 26 gün daha uzayınca bu kararı aldığı ortaya çıktı.

Neslihan Atagül resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız! En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere…

Seferin Kızı dizisi yapım şirketi ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz

Sefirin Kızı Nare olarak serüvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagül Doğulu’ya tüm özverili çalışması ve bugüne kadarki katkıları için yürekten teşekkür ediyor, geçmiş olsun diliyoruz.

SEFERİN KIZI SON BÖLÜMDE OLANLAR

Sancar ne olursa olsun kaçmak yerine kalmayı seçer ve kimsenin suçsuz yere bedel ödemesine izin vermez. Nare ise Sancar’ın içeriden çıkması için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Sancar’ın ipini çekenin kim olduğunu anlayan Nare, büyük bir çaresizliğe sürüklenir. Üstelik Akın’ın cesedinin bulunmasıyla birlikte miras konusu da tekrar başına bela olur ve Nare babasıyla karşı karşıya gelir. Güven’in kurduğu oyunlar bu kadarla da kalmayacaktır.

Konak kriziyle birlikte Halise Efe’nin bozulan sağlığı tüm Efeoğlu ailesini endişelendirir. Bir de Sancar’ın içeride başına gelenler başta Nare olmak üzere herkesin yüreğine korku salar. Nare, bedeli ne olursa Sancar’ın oradan çıkması gerektiğinin farkındadır.

Gediz onu bir türlü affetmeyen sağdıcının kurtuluşu için Nare’ye var gücüyle yardım eder. İkili Sancar’ın özgürlüğü için gereken her şeyi yapmayı göze alabilecekler midir? Suçsuzluğunun kanıtlanması imkansız görünen ve müebbetle yargılanan Sancar için bir mucizenin gerçekleşmesi mümkün olacak mıdır?