GündemMagazinSpor

Nazlı Canyurt beIN Sports’tan istifa ettiğini açıkladı!

Spor spikeri Nazlı Canyurt geçtiğimiz aylarda Sergen Yalçın ile ilgili söyledikleriyle gündeme otururken flaş bir karar aldığını duyurdu. beIN Sports’taki görevinden istifa ettiğini duyuran güzel sunucu Nazlı Canyurt bu kararı daha önce aldığını ancak yeni gerçekleştirebildiğini söyledi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Instagram hesabından “Sevgilerimle” notuyla uzun bir açıklama metni yayınlanan başarılı spor spikeri Nazlı Canyurt’a spor camiasından ve sevenlerinden destek yorumları yağdı.

“HER GÜN YENİ BİR ŞEY ÖĞRENDİM”

Uzun bir açıklama metni yayınlayan Canyurt, şu ifadeleri kullandı: “10 yıl önce sunuculuğunun başında; heyecanlı, hevesli ve futbolu çok seven bir genç olarak girdim kapıdan. Büyüdüm, geliştim, olgunlaştım. Sadece çok çalışarak, senelerde, böylesi erkek egemen bir sektörün en prestijli programlarına imza attım. Her gün yeni bir şey öğrendim. Aslında uzun zaman önce karar vermiştim ancak yaşadığım ve çoğunuzun bildiği bir olay (o da başka bir zamanın ve başka bir mecranın konusu) sebebiyle bunu erteledim. Şimdi biraz daha ertele dediğim kararımı hayata geçirmenin zamanı geldi.”

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Karagümrük maçında kırmızı kart görmesi üzerine yorum yapan Canyurt’un “90 dakika hakemi boğmuş x hoca” sözleri gündem olmuştu. Daha sonra sosyal medyadan bir paylaşım yapan Nazlı Canyurt, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın için yayında kullandığı ifadeler nedeniyle özür dileyerek, üzgün olduğu aktarmıştı.