İzmir Haberleri

Narlıdere'de can dostlar için festival gerçekleşecek!

Narlıdere Belediyesi, ”Can Dostlar Farkındalık Etkinliği ” adı altında, sokak hayvanları ve sahiplendirme konusunda farkındalık yaratma ve bilinçlendirme çalışmaları yapıyor. Can Dostlar Farkındalık Etkinliği, çeşitli yarışmalar ve müzik dinletileri eşliğinde gerçekleşecek olup, etkinliğe yüzlerce hayvan dostunun da katılması bekleniyor.

Festival Pazar günü, 13.00’te gerçekleşecek

Narlıdere Belediyesi ve Farmina Pet Foods işbirliğinde düzenlenecek olan Can Dostlar Farkındalık Etkinliği, 13 Ekim Pazar günü, 13.00- 16.00 saatleri arasında, Pir Sultan Abdal Parkı’nda gerçekleşecek. Etkinlik boyunca, eğlence dolu yarışmalar yapılacak.

Tester dağıtımı, müzik dinletileri ve palyaço gösterileri de etkinliğin içinde yer alacak. Can dostlar için mama toplanacak. Açılacak stantlarda, sahiplendirme ve hayvan hakları ile ilgili bilgilendirme çalışmaları da yapılacak.

“ Tüm hayvan dostlarını bekliyoruz”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Yaşamı paylaştığımız can dostlarımıza karşı duyarlılığı geliştirmek ve farkındalık yaratmak için çabalıyoruz. Mama desteği ve sahiplendirme çalışmaları önemli. Duyarlı tüm hayvan severleri bu etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu