İzmir Haberleri

Narlıdere Belediyesi'nden "Hoş Geldin Bebek" Projesi

İzmir’in Narlıdere Belediyesi tarafından Ağustos ayında başlatılan “Hoş Geldin Bebek” uygulaması kapsamında 5 ayda 460 adet yeni doğan seti dağıtıldı. Aileleri mutlu eden projeye 2020 yılında da devam edileceği belirtildi. Başkan Ali Engin “Kötü günlerde olduğu gibi, mutlu günlerde de vatandaşlarımızın yanında oluyoruz” dedi.

Ailelere Yenidoğan Seti Hediyesi

Narlıdere Belediyesi, Ağustos ayında başlattığı “Hoş Geldin Bebek” projesi ile yeni anne baba olan çiftlerin mutluluğuna mutluluk kattı. Kurulan özel ekip tarafından yapılan sürpriz ziyaretlerle içerisinde bebek bezi, zıbın takımı, pudra, biberon, kolonyalı mendil ve şampuan gibi çeşitli bakım ürünleri ile Belediye Başkanı Ali Engin’in mektubunun yer aldığı çantalar armağan edildi.

“İyi Günde Kötü Günde Vatandaşımızın Yanındayız”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Anne baba olmanın heyecanını yaşayan çiftlerimizi tebrik etmek, ailemizin yeni fertlerinin ihtiyaçlarına bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek için 5 ay önce ‘Hoşgeldin Bebek’ projemizi başlattık. Bu proje kapsamında kurduğumuz ekibimiz, Narlıderemizde yeni doğan her bebeği ziyaret ediyor, ömür boyu mutluluk ve sağlık dileklerimizi iletiyor. Bugüne kadar 460 çiftimizin mutluluğunu paylaştık. Bundan sonra da insan odaklı hizmetlerimizle, iyi günde de kötü günde de vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın