Kültür Sanat

Nalan ve Hayri aşkı başlıyor mu? Camdaki Kız Hayri kimdir?

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Selma Ergeç gibi başarılı isimlerin rol aldığı Camdaki Kız seyircileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan dizinin son bölümünde Hayri karakteri de yer aldı. Kitapta Nalan karakteri ile aşk yaşayan Hayri’yi dizide kimin canlandıracağı merak ediliyor. Peki, Nalan ve Hayri aşkı başlıyor mu? Camdaki Kız Hayri kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin sezon finali yayınlandı. Dizinin son bölümünde Nalan ve Sedat’ın nikahı gerçekleşti. Düğün gecesi Nalan Sedat’ın yanından ayrılarak kaçar. Annesinin kapısının önünde ağlayan Nalan’ın yanına ise Hayri gider. Dizinin son sahnesinde görülen Hayri’nin yüzü görünmedi. Bu nedenle seyirciler “Hayri kim?” sorusunun cevabını internet sayfalarında araştırılıyor.

Hayri karakterini kim canlandıracak?

Hayri karakterinin kim olacağına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak sosyal medyada Erkan Kolçak Köstendil, Uraz Kaylaroğlu yada Burak Deniz olabileceği yönünde iddialar ortaya atıldı.
Camdaki kız dizisi Perşembe akşamları ekranlara geliyordu. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.