Ekonomi

Nakit Paraya İhtiyacı Olanlara Sevindiren Haber !

6 banka tarafından kampanya haberleri geldi. Bu açıklamada Qnb, Garanti, Şekerbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Kurban Bayramı kredisinin başladığını ifade edildi. Ayrıca düşük faizli kredilerden 3 ay geri ödemesiz kolaylığı sağlanıyor.

6 banka tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada Kurban Bayramı Kredi kampanyası başvurusunun başladığı ifade edilerek Kurban Bayramına rahat girmek isteyen vatandaşlar için kampanya başlatıldığı vurgulandı. Kredi kullanacak olan vatandaşlar 3 ay boyunca geri ödeme yapmayacak.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusunun başladığı ifade edildi. Ayrıca banka tarafından belirtilen kredi kampanyasında 60 aya kadar vade olduğu belirtildi. Kredinin detayları şu şekilde:

10 bin TL ‘de 60 ay vade için her ay geri ödeme 222 TL. Toplam geri ödeme ise 13 bin 375 TL.

10 bin TL ‘de 36 ay vade için her ay geri ödeme 332 TL. Toplam geri ödeme 11.973,67 TL.

10 bin TL ‘de 12 ay vade için ger ay 888 TL ödeme yapılacak ve toplam 10.667,24 TL ödenecek.

Başvuru hakkında yapılan açıklamada “QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.” ifadeleri kullanıldı.

ŞEKERBANK

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada kredi kampanyasının başladığı belirtilerek 60 aya varan vadeler ile birlikte yüzde 0,75’ten başlayan faiz oranları ve 3 aya kadar geri ödemesiz kredi ertelemesi yapılacağı ifade edildi. Ayrıca başvuruların 30 Temmuz’a kadar devam edeceği vurgulandı.

GARANTİ BBVA

Garanti BBVA tarafından da bir açıklama yapıldı. Banka Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten konu hakkında yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Pandemi sürecinden etkilenen çalışan, esnaf ve emekli tüm müşterilerimizin ekonomik açıdan rahatlamasına yardımcı olmak amacıyla Bayram Kredisi kampanyamızı tekrarlıyoruz. Bu dönem de artan ihtiyaçların karşılanmasına katkıda bulunmak amacıyla yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranı ve 60 aya varan vadelerle Kurban Bayramı kampanyamızla müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimiz, uygun faizlerle sunduğumuz bayram kredisini Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet başta olmak üzere 444 0 335 Anında Kredi Hattı’ndan ve Garanti BBVA şubelerimizden hızlı ve kolayca kullanılabilir. Garanti BBVA olarak her zaman olduğu gibi müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına destek vermeye devam edeceğiz.”

KAMU BANKALARI

Kamu bankaları tarafından da bayram öncesi ihtiyaç kredisi kampanyaları başlatılmıştı. İşte bankaların kredi detayları:

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 0,98

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı: 0,98.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi: 0,86.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu