EkonomiGündem

Nakit paraya ihtiyacı olanlar hemen okusun: Hesaplara 15 bin lira yatacak!

Yapı Kredi Bankası’ndan nakit paraya ihtiyacı olanlara güzel haber geldi. Banka, 15 bin TL’ye kadar para vereceğini duyurdu. Kampanya kapsamında, 15 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kazanılacak. Özellikle nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar için bu kampanya fırsat oldu.

Yapı Kredi Bankası kampanyasını duyurdu. Bankadan alınan bilgilere göre, 29 Şubat’a kadar Yapı Kredili olan ve ilk kez kredi kartı alanlara 15 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans verilecek. Kampanya için tüm detaylar ve kampanyanın detayları bildirildi.

YAPI KREDİ BANKASI KAMPANYA DUYURUSU!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

Kampanyadan 1 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil’i indirip “Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir.

Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Mart 2024’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 15.000 TL’dir ve sadece 6 ay vade için geçerlidir. Koşulların sağlandığı tutarın tek seferde çekilmesi gerekmektedir. Parçalı kullanımlarda faiz yansıyacaktır.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Mart 2024’e kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.