Ekonomi

Nakit Paraya İhtiyacı Olanlar Dikkat ! Başvurular Devam Ediyor

Vakıfbank tarafından tüm ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi başlığı altında kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Kredi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade ile 125 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru devam ediyor. Bu kredi kampanyası kapsamında 125 bin liraya kadar kredi alınabileceği gibi 60 aya varan vade imkanı da bulunmaktadır. Bu kredi kampanyası hakkında Vakıfbank tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada ihtiyaç kredisi geri ödemelerinin, aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli olarak gerçekleştirilebileceği ifade edildi.

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Bunun yanı sıra söz konusu açıklamanın devamında 3 bin ile 125 bin lira arasındaki tüketici kredileri için başvuru işlemlerinin SMS ile de olabileceği vurgulandı. Peki kredinin özellikleri neler? İşte detaylar:

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vadeler, aylık %0.86’dan başlayan faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde. Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu