EkonomiGündem

Nakit paraya ihtiyacı olan emekliler dikkat: Hemen başvuru yapın!

Nakit paraya ihtiyacı olan emekliler için bir fırsat sunuldu. Başvuru yapan emekli 4 bin TL alacak. TEB, resmi sitesi üzerinden emekli promosyon kampanyasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada, emekli maaşını TEB’e taşıyanların kampanya kapsamında 4 bin TL alacağı belirtildi. Buna göre, 2 tane otomatik fatura ödeme talimatı veren ve 3 yıl boyunca emekli maaşını TEB’den almaya söz verenler kampanyadan yararlanabilecek.

TEB’DEN 3.750 TL EMEKLİ PROMOSYON

TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattı. Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri 3.750 TL’ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek.

2.500 TL’YE VARAN NAKİT PARA ÖDÜLÜ

Ayrıca, TEB’e davet ettikleri ve maaşını TEB’e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyorlar.

AVANTAJLI KREDİ KULLANIM İMKANI

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulunan TEB, emeklilerin bu hattan ve internet şubesi üzerinden yapacakları EFT/FAST ve Havale işlemlerinden ücret almıyor.