Politika

Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldı! Son durumu nedir?

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bu nedenle siyasetçinin sağlık durumu merak ediliyor. Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Sarıgül sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

TDP Başkanı Mustafa Sarıgül Batman’da rahatsızlandı. Bunun üzerinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen siyasetçinin gıda zehirlenmesi yaşadığı öğrenildi. Hastane tedavisinin ardından partisinin Batman İl Kongresi’nin yapıldığı düğün salonuna gelen Sarıgül durumu hakkında da basına açıklamada bulundu.

Mustafa Sarıgül tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadeler kullanıldı:

“Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman’a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah’ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman’dan bütün ulusa seslenmenin gurunu yaşıyorum”