Magazin

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un hayati tehlikesi sürüyor!

Ünlü şarkıcı Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, şekere bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılıp daha sonra da yoğun bakımda tedavisi görüldü. Alınan bilgilere göre doktorlar yaptıkları testlerin ardından Muhterem Nur'u uyandırılma işlemini erteledi.

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur şekere bağlı çoklu organ yetmezliği yüzünden hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavi gören Muhterem Nur’un uyandırılma işlemi ertelendi.

HASTANEYE KALDIRILMIŞTI
18 Şubat’ta rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan merhum sanatçı Müslüm Gürses’in eşi ve sinema oyuncusu Muhterem Nur’un yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ediyor.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR
Yüksek şekere bağlı çoklu organ yetmezliği teşhisi konulan ve tedavisi uyutularak yapılan Muhterem Nur’un önceki gün uyandırılması planlanıyordu. Doktorlar, hayati tehlikesi devam eden sanatçıya yaptıkları tetkik ve testlerin ardından uyandırma işlemini ertelemeye karar verdi.

ZİYARET İZNİ ÇIKMADI
Yeşilçam’ın usta isimleri Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın, Muhterem Nur’u hastanede ziyaret etmek istedi. Ancak enfeksiyon riski nedeniyle sanatçılara ziyaret izni çıkmadı.