Magazin

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur gözlerini açtı!

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'dan iyi haber geldi. Şekere bağlı çoklu organ yetmezliğinden dolayı hastaneye kaldırılan ve geçtiğimiz günlerde bilincini kapandığı yönünde haberler çıkan Muhterem Nur'dan sevindirici haber geldi. Muhterem Nur'un gözlerini açtığı bildirildi.

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur şekere bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırıldı. Kaldırıldığı hastanede tedavisine yoğun bakımda devam edilen Muhterem Nur’un öldüğü yönünde iddialar ortaya çıktı.

DURUMU İYİYE GİDİYOR
Kısa sürede gündem olan ölüm iddiası hakkında açıklama yapan aile yakınları, haberlerin doğru olmadığını ve Nur’un durumunun iyiye gittiğini bildirdi.

BİLİNCİ KAPANMIŞTI
Bir süredir böbrek yetmezliği ve solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altında olan Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un dün bilinci kapandı. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi süren kan değerleri değiştiği için solunum ve diyaliz cihazına bağlandı. Yoğun bakımda yatan Muhterem Nur’un, hayatını kaybettiği iddia edildi.
Öldüğü iddia edilen Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, gözlerini açtı

MUHTEŞEM CANDAN AÇIKLADI
Ölüm haberinin kısa sürede yayılmasının ardından açıklama yapan aileye yakın isimler Muhterem Nur’un solunum cihazına bağlı olarak tedavisinin devam ettiği ve ölüm haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Müslüm Gürses’in eski dostu Elenor Plak’ın sahibi Muhteşem Candan yaptığı açıklamada, Nur’un ayak parmaklarını hareket ettirdiğini ve gözlerini açtığını söyledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı